אודות

אודותינו

וולקו חיפויי אלומיניום מתמחה בתכנון וביצוע עבודות ופרוייקטים באלומיניום למגזר העסקי, הפרטי והמוסדי.

החברה מתמחה בענף האלומיניום ומספקת פתרונות חיפוי כגון: חיפוי אלומיניום דמוי עץ, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום לקירות ועוד.
אנו מאמינים בשקיפות מלאה עם שרות אישי ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים הנקבעים לכל פרוייקט.
ביכולתנו לספק מענה ופתרונות בהתאמה אישית לכל צורך בתחום עבודות האלומיניום ברמת העיצוב, הפונקציונליות והפרקטיקה התפעולית.

צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ בחינם!

טלפנו אלינו: 0723726201

וולקו אלומיניום © פתרונות חיפוי אלומיניום
אנו מתמחים בייצור והתקנת חיפוי אלומיניום דמוי עץ, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום לקירות חוץ, חיפוי אלומיניום לקירות, חיפוי פח אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

מטרתנו

הזמן שלכם יקר לנו. אנו מתחייבים לידע אתכם בכל רגע נתון ובכל שלב ושלב במהלך הפרויקט, בין אם זה בתכנון, בייצור ובהתקנה. אנו עומדים בלוחות הזמנים שאנו מציבים, גם לנו כחברה וגם לך כלקוח. אנחנו כאן תמיד כל שאלה ייעוץ והכוונה

החזון שלנו

אנו בוולקו חיפוי אלומיניום, בעלי מקצוע עם נסיון ארוך שנים בתחום האלומיניום והמתכת בכלל, ונדע להתמודד עם תנאיי הבניה והמגבלות השונות הקיימות בכל התקנה, יחד עם שימוש בחורמי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר ונביא לרמת גימור מושלמת.

  מחפשים הצעת מחיר להתקנת חיפוי אלומיניום?

  בין אם זה חיפוי אלומיניום דמוי עץ , חיפוי אלומיניום לקירות חוץ ועוד, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של חיפוי אלומיניום וולקו – מתקינים מובילים של פתרונות לבית ולעסק.
  השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 
  072-372-6201

  מבין לקוחותינו

  צרו קשר