חיפוי קירות חוץ סינטטי

טלפון לבירורים: 0723726203

לקוחות ממליצים

תיק עבודות חיפויים

חיפוי קירות חוץ סינטטי

כל מי שמתעניין בחיפוי קירות חוץ, יבקש למקסם את היתרונות הטמונים בחיפוי שכזה: שיפור חזות המבנה והפיכתו למודרני ומרשים והיתרונות הפונקציונאליים אשר טמונים בחיפוי כמו לדוגמא, בידוד טרמי טוב יותר.

כמובן, שהמטרה תהיה ליהנות מהיתרונות מבלי שזה ידרוש הוצאות כספיות גבוהות מדי או צורך בעבודה קשה של ניקיון ותחזוקה – עבודה אשר יכולה לגרור הוצאות כספיות נלוות רבות, לאורך השנים.

מהסיבות הללו, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את סוג החיפוי וכל מי שיתחיל להתעמק באפשרויות השונות המוצעות בתחום, עתיד לגלות כי חיפוי קירות חוץ סינטטי, יהווה את אחת האפשרויות האטרקטיביות ביותר עבורו – כאשר, בכוחו של חיפוי שכזה לענות על כל הציפיות שהוזכרו ואף יותר מזה.

מגוון אפשרויות עיצוביות

אחד היתרונות המרכזיים של חיפוי קירות חוץ סינטטי, נוגע לגמישות העיצובית.

כידוע, יש לא מעט סוגים וסגנונות של חזיתות לבתים והאפשרות לבחור את הנראות של חזית הבית, היא אפשרות שחשוב לקחת ב-2 ידיים ולהתאים אותה למלוא הדרישות והצרכים של המזמינים.

חיפוי קירות חוץ סינטטי יכול להתאפיין בנראות הדומה לזאת של עץ טבעי והוא גם יכול להגיע במגוון רחב של גוונים, טקסטורות ועיצובים אחרים.

ההיצע המגוון של האפשרויות העיצוביות מאפשר לכל אחד לבחור את החיפוי אשר יענה בצורה המושלמת על ציפיותיו ועל טעמו האישי.

כאן חשוב להדגיש, שרבים מהאנשים אשר אוהבים את הנראות האלגנטית והכפרית של העץ, בוחרים באפשרות הזאת, כאשר הצורך הוא חיפוי קירות חוץ.

הסיבה לכך טמונה בעובדה, שבניגוד לעץ הטבעי, חיפוי זה אינו מצריך תחזוקה והוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר השונים (גם הקיצוניים שביניהם), כך שניתן יהיה ליהנות ממנו לאורך שנים רבות – כאן חשוב לציין, שחברות רבות, אשר מציעות התקנת חיפוי קירות חוץ סינטטי, מציעות אחריות לתקופה ארוכת שנים על עבודתם – כך שגם אם כן יתגלו בעיות, פגמים או ליקויים, ניתן יהיה ליצור קשר עם אותה החברה ונציגים מטעמה, יגיעו לטפל באותם הליקויים.

כך שבעת בחירת החברה, כדאי לשים דגש גם על הנושא הזה ועל ידי כך, ליהנות משקט נפשי לאורך תקופת זמן ארוכה.

יתרונות בהשוואה לחיפויים אחרים

אם אתם נמצאים בשלב ההתלבטויות בין חיפוי קירות חוץ סינטטי לבין חיפויים מחומרי גלם אחרים, חשוב שתכירו את היתרונות של חיפוי זה בהשוואה לאחרים – מה שיסייע לכם לבצע בסופו של תהליך בחירה מושכלת:

חיפוי סינטטי מתאפיין בגמישות גבוהה, ניתן לכופף אותו וליצור ממנו מגוון רחב של צורות מיוחדות ומעניינות, אשר חיפויים אחרים אינם מאפשרים.

כמובן, שמומלץ להסתכל תחילה בקטלוג, לראות את כל הדוגמאות הרלוונטיות ורק לאחר מכן לקבל את ההחלטות.

חיפוי סינטטי מגיע בכמות רחבה במיוחד של צבעים, כך שגם אם חשקה נפשכם בעיצוב סולידי וגם אם בא לכם משהו צבעוני וייחודי, בכוחו של חיפוי זה להעניק לכם מענה.

מכיוון שהחיפוי אמור ללוות אתכם שנים, מומלץ לא להגזים עם הצבעוניות.

הליך העיבוד והחיתוך של חיפוי זה הוא פשוט, מה שהופך את העבודה למהירה יותר וכך גם עלותה תהיה פחות גבוהה – וכמובן, גם המחיר יהיה בעל השפעה על הבחירה.

כאמור, היתרון הגדול ביותר של חיפוי זה טמון בעובדה שהוא אינו מצריך תחזוקה, כך שלא משנה מה מזג האוויר בחוץ, אתם יכולים להיות רגועים שבכוחו של החיפוי לשרוד את אותם התנאים ואתם מבחינתכם לא תצטרכו לנקוט בשום פעולה בכדי שזה יקרה.

מה לגבי ההתקנה?

התוצאה הסופית של עבודת חיפוי קירות חוץ סינטטי היא כה מרשימה, אשר ניתן לטעות ולחשוב שמדובר בהתקנה אשר ארכה למתקינים ימים ואפילו שבועות.

בפועל, הודות לטכנולוגיות מתקדמות ולשיטות התקנה חדשניות, מתקינים מקצועיים יכולים לבצע את הליך ההתקנה במספר שעות – ועדיין התוצאה הסופית תהיה איכותית, בטיחותית ומרשימה.

כמובן שחשוב לקחת בחשבון שיש צורך לבצע פעולות מקדימות לפני ההתקנה (ולמעשה, לפני שניגשים להליך הייצור), כמו להגיע למקום, לקחת את המידות של המבנה, להבין לעומק את הדרישות והבקשות של המזמינים (במקרים רבים, יכולות להיות להם דרישות אותן הם יוכלו להסביר רק בשטח), לבחון את תנאי השטח ואת המבנה ולראות שאין בעיות אשר עלולות להקשות על ההתקנה.

אבל, אחרי שמבצעים את כל הבדיקות הראשוניות, הליך ההתקנה עצמו כבר אמור להיות מהיר ויעיל והתוצאה שתתקבל תהיה ללא כל ספק משביעת רצון – כמובן, שכל זה יתאפשר רק אם המתקינים אשר יבצעו את העבודה יהיו מקצועיים ובעלי הכשרה ייעודית מתאימה ולכן, מומלץ לבחור את החברה בתבונה ובמהלך הבחירה, לשים דגש פרטני גם על הנושא הזה.

חיפוי קירות חוץ סינטטי מהווה כיום כבחירה של מעצבי פנים ואדריכלים רבים, אם גם אתם מבקשים ליהנות מכל היתרונות הרבים אותם הוא טומן בחובו, הגעתם למקום הנכון – מוזמנים ליצור קשר ולהתחיל את הדרך לחיפוי חוץ, אשר ישדרג וישפר את מראה המבנה וכמובן, יענה על מלוא הציפיות שלכם – ואף יפתיע אתכם לטובה.

למידע נוסף על חיפויים מעץ בקרו באתר wallco.co.il

5/5 - (2 votes)

פוסטים קשורים

סוגי חיפויים למטבח

By

ישנם סוגי חיפויים למטבח במנעד ענק של דוגמאות, צבעים וטקסטורות, כאשר המחירים גם הם מאוד משתנים בין חיפוי אחד... קרא עוד

יתרונות של חיפוי דק

By

כאשר מדובר על דק עץ או חיפוי דק, יש להבדיל בין סוגי החומרים השונים אשר משמשים להתקנה. המחירים ישתנו... קרא עוד